O FIRMIE
Firma NDS - KAUKAS POLAND z siedzibą w Bielsku-Białej założona została w roku 1992. W trakcie swojego rozwoju firma poszerzała ofertę o dywany importowane z Belgii, Bułgarii, Turcji oraz Indii i obecnie prowadzi sprzedaż do większości sklepów detalicznych w Polsce, które w swojej ofercie mają wszelkiego rodzaju pokrycia podłogowe. Firma NDS jest również głównym dostawcą dywanów do wielu sieci handlowych. Równoległa ekspansja na tereny krajów graniczących z Polską pozwoliła na eksport towarów do Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii oraz Rosji.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólną ofertą » naszych dywanów.

Ponadto firma Kaukas Poland poszerzyła swój asortyment o meble indyjskie i od ponad 2 lat dynamicznie rozwija sprzedaż w najlepszych salonach meblowych w Polsce.

Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie zaplecza logistycznego o zasięgu ogólnopolskim. Obecnie dysponujemy dwoma magazynami o łącznej powierzchni ok. 12 tys. m2. Dodatkowo w ruchu ciągłym porusza się 10 samochodów ciężarowych oraz 3 dostawcze obsadzone doświadczonymi kierowcami-hadlowcami.

Copyright © 2008 All rights reserved      created by wizja.net                     Strona kojarzona ze słowami: NDS - KAUKAS POLAND HURTOWNIA DYWANÓW